سئوالات متداول

معرفی شرکت دانش بنیان جویا مبتکران سپهر

این واحد صنعتی از سال ۱۳۸۸ در زمینه طراحی دستگاه های پزشکی و صنعتی و نیز تعمیر تجهیزات پزشکی فعالیت خود را آغاز کرد و طی مدت چند سال توانست دستاوردهای قابل توجهی در زمینه های مختلف کسب کند. از جمله این دستاوردها می توان به ثبت دو اختراع در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های صنعتی و همچنین عضویت در بنیاد ملی نخبگان اشاره کرد. همچنین در زمینه تعمیر و نگهداری و پشتیبانی دستگاه های پزشکی، این مجموعه فعالیت بسزایی داشته و طی چندین سال گذشته سرویس دهی و خدمات کلیه دستگاه های پزشکی و از جمله تجهیزات و دستگاه های سازمان انتقال خون را به عهده داشته است. این مجموعه در سال ۱۳۹۴ با به ثبت رساندن شرکت فنی مهندسی جویا مبتکران سپهر (سهامی خاص) با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، به کار خود ادامه داد و با طراحی و ساخت سه دستگاه پیشرفته پزشکی و صنعتی دیگر، موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین عضویت در پارک علمی تحقیقاتی اصفهان گردید. در حال حاضر این شرکت دانش بنیان موفق گردیده است این دستگاه ها را به مرحله تولید انبوه و تجاری سازی برساند. طبعا تولید داخلی این دستگاه ها که غالبا تاکنون وارداتی بوده اند، صرفه جویی ارزی فراوان و ایجاد اشتغال نیروهای متخصص بومی را به همراه خواهد داشت.

 

سوالات متداول
امکانات دستگاه تنظیم هوشمند فشار باد لاستیک خودرو ؟

این دستگاه به منظور تنظیم هوشمند فشار باد لاستیک خودرو طراحی شده است. دقت بسیار بالای عملکرد آن و درنظر گرفتن موارد کاربردی خاصی چون اعمال دمای هوای فصول مختلف سال در میزان فشار باد مورد نیاز لاستیک و... موجب بالا بردن ضریب امنیت خودرو به هنگام رانندگی می شود. علاوه بر این، از این دستگاه میتوان جهت تنظیم اتوماتیک فشار هوای مخازن دندانپزشکی نیز استفاده کرد که موجب بهبود عملکرد ابزارهای مورد استفاده در یونیت دندانپزشکی می گردد.

معرفی کوتاه شرکت دانش بنیان جویا مبتکران سپهر ؟

این واحد صنعتی از سال 1388 در زمینه طراحی دستگاه های پزشکی و صنعتی و نیز تعمیر تجهیزات پزشکی فعالیت خود را آغاز کرد و طی مدت چند سال توانست دستاوردهای قابل توجهی در زمینه های مختلف کسب کند. از جمله این دستاوردها می توان به ثبت دو اختراع در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های صنعتی و همچنین عضویت در بنیاد ملی نخبگان اشاره کرد. همچنین در زمینه تعمیر و نگهداری و پشتیبانی دستگاه های پزشکی، این مجموعه فعالیت بسزایی داشته و طی چندین سال گذشته سرویس دهی و خدمات کلیه دستگاه های پزشکی و از جمله تجهیزات و دستگاه های سازمان انتقال خون را به عهده داشته است. این مجموعه در سال 1394 با به ثبت رساندن شرکت فنی مهندسی جویا مبتکران سپهر (سهامی خاص) با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، به کار خود ادامه داد و با طراحی و ساخت سه دستگاه پیشرفته پزشکی و صنعتی دیگر، موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین عضویت در پارک علمی تحقیقاتی اصفهان گردید. در حال حاضر این شرکت دانش بنیان موفق گردیده است این دستگاه ها را به مرحله تولید انبوه و تجاری سازی برساند. طبعا تولید داخلی این دستگاه ها که غالبا تاکنون وارداتی بوده اند، صرفه جویی ارزی فراوان و ایجاد اشتغال نیروهای متخصص بومی را به همراه خواهد داشت.